Orai Vilniuje
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Griovimo darbai Vilniuje

geriausios kainos, be tarpininkų

Teikiame pastatų griovimo, įvairių konstrukcijų ardymo ir išmontavimo paslaugas. Atliekame parengiamuosius griovimo darbus, o darbų pabaigoje surūšiuojame ir išvežame atliekas, sutvarkome teritoriją. Šioje srityje dirbame jau 12 metų, turime visą griovimo darbams reikalingą techniką ir leidimus, mūsų patyrę darbuotojai atlieka visus darbus greitai ir kokybiškai.

Kontaktiniai duomenys užsakymams Vilniuje

8 621 00 918
  • El. p.
  • Online užsakymas
  • Susisiekite su mumis – būsime laimingi jums padėti!
  • Rekvizitai dešinėje pusėje.

Griovimo darbai

Nugriauti namą, išmontuoti pastatą ar konstrukciją – ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nepakanka vien nugriauti – po šių darbų reikia surūšiuoti ir išvežti atliekas, sutvarkyti teritoriją. Todėl šį darbą geriau patikėti didelę patirtį turintiems mūsų specialistams, kurie teisingai nustatys, kaip išardyti, nugriauti bet kokį statinį ar konstrukciją ir sutvarkyti sklypą.

Griovimo darbų rūšys

Kaip griaunami pastatai?

Yra du pagrindiniai griovimo būdai – rankinis išmontavimas ir griovimas pasitelkiant techniką.

Rankinis išmontavimas

Šis pastatų griovimo būdas aktualus, jeigu pastato būklė avarinė, jeigu išmontavimas vykdomas tankiai užstatytoje zonoje, kur sunku pravažiuoti stambiai technikai; taip pat šis būdas tinka, kai reikia išmontuoti tik dalį pastato, paliekant tam tikras jo konstrukcijas, pavyzdžiui, pamatus, bei vykdant restauracijos darbus. Rankiniu būdu galima demontuoti ne aukštesnius nei 3-4 aukštų pastatus.

Griovimas pasitelkiant techniką

Tai greitas, patikimas ir gana populiarus pastatų griovimo būdas, tokiems darbams prireikia kelių valandų. Šiuo būdu gali būti griaunami tiek nedideli, tiek aukšti pastatai. Mechanizuotas griovimo būdas tinka tik tada, kai pastatas griaunamas visiškai, nepaliekant jokių konstrukcijų.

Transportas ir technika

Mūsų įmonė turi platų įvairaus specialaus transporto ir technikos pasirinkimą. Tai įvairūs savivarčiai, mini ekskavatoriai, bobcat, taip pat konteineriai, skirti atliekų rūšiavimui ir išvežimui. Didelės apimties darbams, plytinių namų, sienų griovimui gali būti naudojama ir papildoma technika – kranai, buldozeriai, ekskavatoriai.

Aplinkos tvarkymo darbai

Mūsų siūlomi darbai neapsiriboja vien pastatų griovimu. Papildomi darbai atliekami besiruošiant griovimo darbams – pavyzdžiui, kai teritorijoje reikia pašalinti nereikalingus ir trukdančius augalus. Ir, žinoma, svarbiausi darbai laukia po griovimo – atliekų rūšiavimas, krovimas į konteinerius, išvežimas, duobių užkasimas, teritorijos išlyginimas ir pan. Visus šiuos darbus kokybiškai atlieka didelę patirtį turintys profesionalai, pasitelkdami modernią techniką.

Griovimo darbų kainos

Griovimo bei aplinkos tvarkymo kainos priklauso nuo skirtingų veiksnių, tokių, kaip:

  • griovimo būdas – rankinis ar su technikos pagalba;
  • teritorijos dydis ir priėjimas prie jos – didesniame sklype lengviau manevruoja technika;
  • parengiamųjų darbų būtinybė (medžių šalinimas ir pan.);
  • pastato dydis ir būklė;
  • medžiagos, iš kurių pastatytas objektas;
  • atstumas iki sąvartynų, į kuriuos bus išvežamos atliekos, ir kt.

Darbų kainas galutinai suderinsime po to, kai apžiūrėsime objektą, įvertinsime darbų apimtį ir suderinsime detales. Susisiekite su mumis – mūsų patikimi ir patyrę specialistai noriai padės jums.

KONTAKTINIAI DUOMENYS UŽSAKYMAMS

Mob. 8 621 00 918

Rekvizitai dešinėje pusėje.

Savaitės akcija!

10m3 konteinerių nuomos kaina!
Akcija! -5%

Kontaktai užsakymams

8 621 00 918

Įm. kodas 302665628

PVM kodas LT100010657110

Be tarpininkų

Geriausios kainos

Aptarnavimo kultūra

Konsultavimas

ONLINE UŽSAKYMAS

Tinklapio žemėlapis

© 2020 Pervezu.lt — statybos paslaugos be tarpininkų | By Seven Arts | Sponsa narys