Orai Vilniuje
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Konteinerių nuoma Šiauliuose

geriausios kainos be tarpininkų

Patogesniam šiukšlių surinkimui ir išvežimui Šiauliuose siūlome naudotis konteineriais ir teikiame jų nuomos paslaugas. Mes turime savo konteinerius ir dirbame be tarpininkų. Nuomojant konteinerius Šiauliuose yra laikomasi kelių pagrindinių taisyklių:

  • Konteineriai: 7,5m3 (30 vnt.), 10m3 (25 vnt.),
    20m3 (>20 vnt.), 27m3 (>20 vnt.);
  • Konteinerių nuomos terminas 5-7 dienos;
  • Geriausia užsakinėti konteinerį iš anksto, prieš 1-2 dienas.

KONTEINERIŲ NUOMOS Šiauliuose KAINOS

* Konteinerių nuomos kainos nurodytos su PVM.

KONTEINERIŲ NUOMA ŠIAULIUOSE BE TARPININKŲ

Tipinė situacija: skambinate, klausiate kokia konteinerių nuomos kaina, tačiau gaunate aukštesnę nei rinkos kainą. Klausiate: ar galiu pastatyti tada ir ten, tačiau atsakymo nėra, reikia laukti skambučio. Kreipdamiesi į mus paslaugas gausite be tarpininkų, tad tinkamas kainas bei atsakymus pateiksime čia ir dabar.

KONTAKTINIAI DUOMENYS Užsakymams Šiauliuose

Mob. 8 614 46 140

Rekvizitai dešinėje pusėje.

D.U.K.

— Kaip vyksta atliekų konteinerio atvežimas?
Po konteinerio užsakymo telefonu sutartą dieną ir sutartu laiku jis yra atvežamas užsakovo pateiktu adresu. Konteinerio pastatymo metu yra būtinas užsakovo dalyvavimas, nes jis turi parodyti konteineriui pastatyti parinktą vietą. Po konteinerio pastatymo užsakovas pila į jį šiukšles sutartą laiką. Užsakovo pageidavimu konteinerio naudojimo laikas gali būti pratęstas tomis pačiomis sąlygomis. Kai konteineris yra pakrautas, užsakovas apie tai praneša ir konteinerio pasiimti yra atvykstama sutartu laiku. Be užsakovo leidimo konteineris nėra išvežamas. Atsiskaitymas už konteinerį vyksta atvykus jį išvežti, todėl užsakovo dalyvavimas yra būtinas. Be apmokėjimo konteineris nėra išvežamas.

— Kas atsitiks, jeigu konteineris bus prikrautas su kaupu?
Jeigu užsakovas neatsižvelgęs į išankstinį vykdytojo perspėjimą perkrauna konteinerį pagal svorį ar tūrį padidėja tikimybė, kad transportas negalės jo pakelti ir išvežti. Tokiu atveju užsakovo sąskaitą turės būti pastatytas antras konteineris ir užsakovas turės perkrauti į jį viršsvorį iš pirmo konteinerio arba nukrauti šiukšlių kaupą. Tik atlikus šiuos veiksmus konteineriai bus išvežti.

— Kokios talpos konteineriai gali būti statomi Šiauliuose?
Yra galimybė užsakyti 6, 8, 10 m3 talpos konteinerius. Konteineriu talpa yra parenkama atsižvelgiant į planuojamų atliekų kiekį ir svorį. Išsirinkti Jums tinkamą konteinerį Šiauliuose padės mūsų specialistai.

Kontaktai užsakymams Šiauliuose

8 614 46 140

Pramonės g. 8, Šiauliai

Įm. kodas 144128180

PVM kodas LT441281811

Be tarpininkų

Geriausios kainos

Aptarnavimo kultūra

Konsultavimas

ONLINE UŽSAKYMAS

Tinklapio žemėlapis

© 2020 Pervezu.lt — statybos paslaugos be tarpininkų | By Seven Arts | Sponsa narys