Orai Vilniuje
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Namų tvarkymas Vilniuje

geriausios kainos, be tarpininkų

Kaip užsisakyti namų tvarkytoją?

 1. Susisiekiate su mumis — telefonu ar atsiųsdami užklausą;
 2. Aptariame Jūsų situaciją, pasiūlome sprendimą;
 3. Sutariame laiką, kada gali atvykti tvarkytoja.

Generalinis, reguliarus tvarkymas

Jau ne vienerius metus užsiimame namų tvarkymu. Žinome, kaip svarbu yra ideali tvarka ir švara. Tokią norime ir jums pasiūlyti. Taigi, kuom skiriasi ir kada rekomenduojamas generalinis buto tvarkymas, kokiu dažnumu vyksta reguliarus? Generalinį namų tvarkymą siūlome daryti kas ketvirtį — kai kas daro kas pusę metų. Jo metu iš pagrindų tvarkomas butas ar namas, įskaitant ir langus.

Reguliarus namų tvarkymas dažniausiai atliekamas kas savaitę. Patogiausia, kuomet tvarkant tiek butą, tiek namą, sukomplektuota buitinė chemija yra namuose, tačiau tai kiekvienu atveju aptariama atskirai.

Namų raktai

Kaip daryti su raktais ir atsiskaitymu? Amžinas klausimas, kurį esame išsprendę: gan gerai pažįstame savo tvarkytojas, galime jomis pasitikėti. Todėl jos turi daugumos mūsų klientų namų raktus ir joms važiuojant tvarkyti namų, netenka nei šeimininkams, nei tvarkytojoms gaišti laiko.

Kaina

Namų tvarkymo kaina priklauso nuo daugelio dalykų:

 • Vienkartinis ar reguliarus tvarkymas;
 • Kiek san. mazgų bute ar name;
 • Kiek kambarių;
 • Namas ar butas, koks plotas;
 • Reikia valyti langus ar ne.

Kiekvienu atveju išsiaiškiname poreikius, aptariame tai tiek su klient, tiek su tvarkytoja ir apskaičiuojame optimaliausią kainą.

Atsiskaitymas su namų tvarkytoja

Už namų tvarkymą galite atsiskaityti grynais, o galite ir kortele: žinome, kiek kartais būna rūpesčių, kuomet reikia sukti galvą, turite ar neturite grynųjų, kuriuos galite palikti tvarkytojai. Jokių problemų — pagal susitarimą galime arba po kiekvieno tvarkymo, arba mėnesio pabaigoje reikiamą sumą nuskaičiuoti nuo Jūsų kortelės.

Buto tvarkymas

Namų tvarkymo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone: ar tai būtų postatybinis tvarkymas, ar generalinis buto sutvarkymas, ar tiesiog reguliarus tvarkymas — patikėkite tai mums!

Visos namų tvarkymo, valymo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone: su kiekvienu klientu individualiai aptariame jo poreikius ir rūpesčius, pasiūlome tinkamiausią sprendimą. Todėl jeigu jums reikia sutvarkyti namą ar butą, o gal norėtumėte, kad tai būtų reguliarus tvarkymas — nedvejodami krepkitės!

Mūsų profesionalios ir patikimos tvarkytojos pasirūpins jūsų namų ar patalpų sutvarkymu, išvalymu, paruošimu: postatybinis namų, patalpų tvarkymas, valymas, langų valymas.

Kontaktiniai duomenys užsakymams Vilniuje

8 620 49 452
 • El. p.
 • Online užsakymas
 • Rekvizitai dešinėje pusėje.
 • Mūsų svetainė: www.svarosmama.lt
 • Susisiekite – Jūsų situaciją aptarsime individualiai ir pasiūlysime geriausią sprendimą!

Savaitės akcija!

Namų tvarkymo kaina
Akcija! -30%

Kontaktai užsakymams

+370 620 49 452

Švaros mama

Geležinkelio g. 6-236, LT-02100

Vilnius

Be tarpininkų

Geriausios kainos

Aptarnavimo kultūra

Konsultavimas

ONLINE UŽSAKYMAS

Tinklapio žemėlapis

© 2020 Pervezu.lt — statybos paslaugos be tarpininkų | By Seven Arts | Sponsa narys